Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TREFÖTTER, 2 st, 1700-tal, brons, märkt IMF resp ?, höjd ca 17 resp 19, längd 31 resp 43 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Lagningar
546725
2018-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här