Ernst Norlind

Ernst Norlind
Ernst Norlind
Ernst Norlind
Ernst Norlind

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNST NORLIND (1877-1951): Miljö med vattendrag, blandteknik, signerad samt daterad E Norlin 17, 67x97 cm

546733

2018-05-25