Crescent Beverages reklamskylt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMALJSKYLT, 1900-talets mitt, "Crecscent Beverages", emaljerad plåt, ca 34x50 cm

Smuts, emaljbortfall, spår av tidigare etikett i det övre högra hörnet, bucklor

546748

2018-05-26