Sven X:et Erixson oljemålning

Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): "Stenbrottet med fiskmåsar", signerad S.Erixson, olja på duk, 48x54 cm

546750

2018-05-25