Modellbåt 1960-tal
Valmis
2018-05-28
546757
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MODELLBÅT, 1960-tal, klinkbyggd, elektrisk motor med ställbart roder, längd ca 90 cm
brukslitage, smärre färgbortfall, kant med avslag (ruffen)