Mor Nisser tupp

Mor Nisser tupp
Mor Nisser tupp
Mor Nisser tupp
Mor Nisser tupp
Mor Nisser tupp
Mor Nisser tupp
Mor Nisser tupp
Mor Nisser tupp

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MOR NISSER, Karin Nisser (1883-1947), Vattnäs, tupp, stämplad, skulpterat och bemålat trä, höjd ca 16 cm

Kuntoraportti

Spricka, mindre lagning, litet nagg

546776

Päivämäärä:

2018-05-30