Mor Nisser tupp
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MOR NISSER, Karin Nisser (1883-1947), Vattnäs, tupp, stämplad, skulpterat och bemålat trä, höjd ca 16 cm
Kuntoraportti
Spricka, mindre lagning, litet nagg
546776
Päivämäärä:
2018-05-30