Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GUSTAVE DE BREANSKI (1856-1898): "Entering the harbour, signerad Gustave de Breanski, olja på duk, ca 60x92 cm
Dukskada, lagning
546806
2018-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här