Gustave De Breanski

Gustave De Breanski
Gustave De Breanski
Gustave De Breanski
Gustave De Breanski
Gustave De Breanski
Gustave De Breanski

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GUSTAVE DE BREANSKI (1856-1898): "Entering the harbour, signerad Gustave de Breanski, olja på duk, ca 60x92 cm

Dukskada, lagning

546806

2018-05-26