Rökbord med utensilier

Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1900-talets första hälft, bricka i koppar, medföljande utensilier, 6 dlr, koppar, höjd ca 66, diameter 58 cm

mindre slitage

546835

2018-05-27