Armbandsur, Gallet & Co

Armbandsur, Gallet & Co
Armbandsur, Gallet & Co
Armbandsur, Gallet & Co
Armbandsur, Gallet & Co
Armbandsur, Gallet & Co
Armbandsur, Gallet & Co
Armbandsur, Gallet & Co
Armbandsur, Gallet & Co
Armbandsur, Gallet & Co
Armbandsur, Gallet & Co
Armbandsur, Gallet & Co
Armbandsur, Gallet & Co

Klubbat för:

20 000 SEK

20 000 SEK

ARMBANDSUR GALLET & CO, 1940-tal, automatiskt urverk, kronograf, rostfrittstål / staybrite, plexiglas, urverk och kaliber Valjoux 71, boett nr 23989, signerad boett och urverk, diameter ca 38 mm

Bruksslitage. Senare glas. Senare ej tillhörande flexilänk. Fungerar vid inlämning. Ej funktionsgaranti

546844

2018-05-27