Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA, bemålat järn, Frankrike 1910-/20-tal, riklig dekor av eklöv, höjd ca 158 cm
Delvis färgbortfall, slitage, ej funktionstestad
546845
2018-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här