Taklampa 1940-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1940-tal, stomme i mässing, fem ljusarmar, behängd med droppformade prismor, nedtill klot med dekor av inneslutna luftbubblor, höjd ca 70, diameter ca 42 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad
546852
2018-05-26