Stege 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEGE, 1900-talets första hälft, furu bemålad i gråsvart, höjd ca 169 cm

Senare bemålad, slitage

546855

2018-05-26