Klubbat för:
3 400 SEK
2 500 SEK
EMALJSKYLT, 1950-/60-tal, "Sunbeam Bread", emaljerad plåt, konvex front, ca 90x135 cm
Enstaka bucklor och märken, ställvis repor, smärre rostangrepp, generellt gott skick
546858
2018-05-26