Sunbeam Bread reklamskylt

Sunbeam Bread reklamskylt
Sunbeam Bread reklamskylt
Sunbeam Bread reklamskylt
Sunbeam Bread reklamskylt

Klubbat för:

3 400 SEK

2 500 SEK

EMALJSKYLT, 1950-/60-tal, "Sunbeam Bread", emaljerad plåt, konvex front, ca 90x135 cm

Enstaka bucklor och märken, ställvis repor, smärre rostangrepp, generellt gott skick

546858

2018-05-26