Hans Bergström vägglampor

Hans Bergström vägglampor
Hans Bergström vägglampor
Hans Bergström vägglampor
Hans Bergström vägglampor
Hans Bergström vägglampor
Hans Bergström vägglampor
Hans Bergström vägglampor
Hans Bergström vägglampor
Hans Bergström vägglampor
Hans Bergström vägglampor

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HANS BERGSTRÖM, Asea, vägglampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, brunemaljerad metall, kupa i matt glasmassa, längd ca 55 cm

Zustandsbeschreibung

Kupor med ytrepor

546869

2018-05-25