Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HANS BERGSTRÖM, Asea, vägglampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, brunemaljerad metall, kupa i matt glasmassa, längd ca 55 cm
Zustandsbeschreibung
Kupor med ytrepor
546869
2018-05-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner