Berta Hansson

Berta Hansson
Berta Hansson

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BERTA HANSSON (1910-1994): Bollspelande figurer, signerad Berta Hansson, torrnål, numrerad 114/160, bildmått ca 33x41 cm, bladmått 46x53 cm

Kuntoraportti

Oramad, hanteringsveck

546887

Päivämäärä:

2018-05-26