Berta Hansson
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BERTA HANSSON (1910-1994): Bollspelande figurer, signerad Berta Hansson, torrnål, numrerad 114/160, bildmått ca 33x41 cm, bladmått 46x53 cm
Kuntoraportti
Oramad, hanteringsveck
546887
Päivämäärä:
2018-05-26