Ulf Gripenholm

Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): "Källan", signerad Ulf Gripenholm 1985-6, 291/300, färglitografi, bladmått ca 40x50 cm

Oramad, smärre hörnveck

546891

2018-05-26