Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BARBRO ANDERSSON (född 1948): "Stockros", signerad och daterad Barbro Andersson 1990, 2/150, färglitografi, ca 78 x 57,5 cm
Oramad, smärre hörnveck
546893
2018-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här