Stolar Lennartsnäs

Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1700-tal, gustavianska, skuren dekor, stoppad rygg och sits, sitthöjd ca 43 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Renoverade, kompletterade, senare klädsel, klädsel med fläckar

546907

2018-06-12