Chokladkoppar

Chokladkoppar
Chokladkoppar
Chokladkoppar
Chokladkoppar
Chokladkoppar
Chokladkoppar
Chokladkoppar
Chokladkoppar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHOKLADKOPPAR med fat, 12 st, 1800-talets slut, porslin, floral dekor i blått gulddetaljer, kopparnas höjd ca 9 cm

Slitage. En kopp med spricka, enstaka nagg på fat förekommer

546916

2018-05-26