Orange Squeeze reklamskylt
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EMALJSKYLT, 1950-tal, "Drink Orange Squeeze", emaljerad plåt i träram, ca 93x152 cm
Rost på baksidan, krackelyr på framsidan, stigate på ramen, tidigare skruv sitter fast i skyltens nedre vänster hörn, ställvis emaljbortfall
546922
2018-05-26