Skåp Lennartsnäs

Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1800-talets andra hälft, bemålat, skuren dekor, delvis förgyllt, höjd 208, 122x51 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Handtag saknas, senare lås, senare bemålning

546931

2018-06-12