Ulf Wahlberg
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF WAHLBERG (1938-2014): (6) Bilpark, Stilleben, Vernissage, landskap, signerade och daterade Ulf Wahlberg, numrerade, färglitografier samt etsning, bladmått ca 21x29 resp 29x21, 30x40 samt 31x38, 44x56, 45x59 cm
Oramade, smärre hanteringsveck, ngn med fläck i marginal
546935
2018-05-27