Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1800-talets andra hälft, bemålat, höjd ca 180, 83x52 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Nyckel saknas, ytskador, färgbortfall
546941
2018-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här