Pieter van Bloemen, hans krets oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

5 000 SEK

PIETER VAN BLOEMEN, hans krets (1700-tal): Rastande hästar vid skjutshåll, bär signatur D Stoop, olja på duk, 36x41 cm

Retuscher

546948

2018-05-28