Klubbat för:
10 000 SEK
5 000 SEK
PIETER VAN BLOEMEN, hans krets (1700-tal): Rastande hästar vid skjutshåll, bär signatur D Stoop, olja på duk, 36x41 cm
Retuscher
546948
2018-05-28