Hyllor Nordiska Kompaniet

Hyllor Nordiska Kompaniet
Hyllor Nordiska Kompaniet
Hyllor Nordiska Kompaniet
Hyllor Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, hyllsystem, 5 sektioner, 1950-tal, 3 skåp med dubbla dörrar, skrivbordsdel, totallängd ca 294, höjd ca 200 cm

Bruksslitage, handtag saknas/trasiga, ommålade, borrat hål för uttag

546957

2018-05-30