Hyllor Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, hyllsystem, 5 sektioner, 1950-tal, 3 skåp med dubbla dörrar, skrivbordsdel, totallängd ca 294, höjd ca 200 cm
Bruksslitage, handtag saknas/trasiga, ommålade, borrat hål för uttag
546957
2018-05-30