Pop & Rock - fotografier vintage The Beatles
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THE BEATLES, (12) fotografier/pressbilder, omkring 1960-talets mitt, 5 st i formaten ca 3-25 x 17-20 cm, stämpelmärkta bl a Reportagebild och Pressens bild, 7 st omärkta i formatet ca 13 x 13 cm
Hål efter nål kan förekomma
546958
2018-05-31