Pop & Rock - fotografier vintage The Beatles

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

THE BEATLES, (12) fotografier/pressbilder, omkring 1960-talets mitt, 5 st i formaten ca 3-25 x 17-20 cm, stämpelmärkta bl a Reportagebild och Pressens bild, 7 st omärkta i formatet ca 13 x 13 cm

Hål efter nål kan förekomma

546958

2018-05-31