Fällbord Lennartsnäs

Fällbord Lennartsnäs
Fällbord Lennartsnäs
Fällbord Lennartsnäs
Fällbord Lennartsnäs
Fällbord Lennartsnäs
Fällbord Lennartsnäs

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, fanérat i mahogny, tredelad pelarfot, höjd ca 73, diameter 86 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Skivan blekt, smärre ytskador, fanérlagning

546961

2018-06-12