Värja

Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄRJA, 1700-talets mitt, graverad klinga, förgyllt mässingsfäste, längd ca 101 cm

Lös del av parerstång medföljer. Korrosion

546962

2018-05-26