Pop & Rock - fotografier vintage The Beatles
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THE BEATLES, (9) fotografier/pressbilder, omkring 1960-talets mitt, stämplade Camera Press Ltd London, Kamera-Bild, Reportagebild respektive omärkta, ca 12-23 x 16-30 cm
Något fotografi med skador, nålhål kan förekomma
546965
2018-05-31