Pop & Rock - fotografier vintage The Beatles

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THE BEATLES, (9) fotografier/pressbilder, omkring 1960-talets mitt, stämplade Camera Press Ltd London, Kamera-Bild, Reportagebild respektive omärkta, ca 12-23 x 16-30 cm

Något fotografi med skador, nålhål kan förekomma

546965

2018-05-31