Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): (3) Omöjliga figurer, signerade Oscar Reuterswärd , färglitografier, bladmått ca 39x55, 49x33, 63x47 cm
Oramade, hanteringsveck
546969
2018-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här