Oscar Reuterswärd omöjliga figurer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): (3) Omöjliga figurer, signerade Oscar Reuterswärd , färglitografier, bladmått ca 39x55, 49x33, 63x47 cm

Oramade, hanteringsveck

546969

2018-05-27