Knivar och bajonetter

Knivar och bajonetter
Knivar och bajonetter
Knivar och bajonetter
Knivar och bajonetter
Knivar och bajonetter
Knivar och bajonetter
Knivar och bajonetter
Knivar och bajonetter

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNIVAR, BAJONETTER, 8 dlr, bestående bla av sabelbajonett, norsk, Kongsberg, till kammarladdare m/1859, längd ca 28-71 cm

Slitage och skador

546970

2018-05-27