Helmut Newton Sumo

Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

HELMUT NEWTON (USA 1920-2004) SUMO - Helmut Newton, Bok, utgiven av Taschen, Monte Carlo 1999, signerad Helmut Newton, numrerad 04982 ur upplagan om 10 000 exemplar, 71 x 51,5 cm, kromad benställning designad av Philippe Starck medföljer

joakim.geiger@auktionsverket.se

Omslag med pappersförlust, revor.

546973

2018-06-18