Helmut Newton Sumo
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
HELMUT NEWTON (USA 1920-2004) SUMO - Helmut Newton, Bok, utgiven av Taschen, Monte Carlo 1999, signerad Helmut Newton, numrerad 04982 ur upplagan om 10 000 exemplar, 71 x 51,5 cm, kromad benställning designad av Philippe Starck medföljer
joakim.geiger@auktionsverket.se
Omslag med pappersförlust, revor.
546973
2018-06-18