Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1800-talets andra hälft, imitationsmåleri, nyckelbussning i mässing, höjd ca 215, 117x55 cm
Nyckel och hyllplan saknas, senare vred, krön med skada, ytskador
546978
2018-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här