Skåp Lennartsnäs

Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1800-talets andra hälft, imitationsmåleri, nyckelbussning i mässing, höjd ca 215, 117x55 cm

Nyckel och hyllplan saknas, senare vred, krön med skada, ytskador

546978

2018-06-12