Rune Jansson färglitografier

Rune Jansson färglitografier
Rune Jansson färglitografier

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014): (3) "I stilla vatten", "Vit spegling", Skärgård, signerade , färglitografier, bladmått ca 31x22 resp 33x20

Oramade

546985

2018-05-27