Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
RUNE JANSSON (1918-2014): (3) "I stilla vatten", "Vit spegling", Skärgård, signerade , färglitografier, bladmått ca 31x22 resp 33x20
Oramade
546985
2018-05-27