Barbro Bäckström Vattenresan II

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

12 000 SEK

Kuvaus

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): "Vattenresan II", skulptur, patinerad brons, signerad, daterad och numrerad BB/HB 1984 5/8, höjd 16 cm

Kuntoraportti

546993

Päivämäärä:

2018-05-25