Barbro Bäckström Vattenresan II
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): "Vattenresan II", skulptur, patinerad brons, signerad, daterad och numrerad BB/HB 1984 5/8, höjd 16 cm
Kuntoraportti
546993
Päivämäärä:
2018-05-25