Ring 14 k guld diamanter 1800-talets senare hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 14 k guld, fattning i silver med rosenslipade diamanter, ostämplad, 1800-talets senare hälft, ringstorlek 18 mm, vikt 2,2 g

547003

2018-05-28