Bruno Mathsson Milton-stolar
Klubbat för:
36 000 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
BRUNO MATHSSON, "Milton", (4) karmstolar, 19/2000-tal, Bruno Mathsson International, formgivna 1975, ljus skinnklädsel, stomme i förkromat stålrör, snurrfot, sitthöjd ca 46 cm
Kuntoraportti
Ringa bruksslitage, enstaka fläckar och märken, i övrigt gott skick
547019
Päivämäärä:
2018-05-29