Bruno Mathsson Milton-stolar
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Milton", (6) karmstolar, 19/2000-tal, Bruno Mathsson International, formgivna 1975, ljus skinnklädsel, stomme i förkromat stålrör, snurrfot, sitthöjd ca 46 cm
Ringa bruksslitage, enstaka fläckar och märken, i övrigt gott skick
547023
2018-05-29