Helena Blomqvist, fotografi

Helena Blomqvist, fotografi
Helena Blomqvist, fotografi
Helena Blomqvist, fotografi
Helena Blomqvist, fotografi
Helena Blomqvist, fotografi
Helena Blomqvist, fotografi

Såld för:

58 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

HELENA BLOMQVIST (född 1975): Field of Red Carnations, signerad och numrerad på baksidan Helena Blomqvist, 1/6 + 2 ap.
Lambdaprint, 110x79cm.

joakim.geiger@auktionsverket.se

547024

2018-06-18