Helena Blomqvist, fotografi

Helena Blomqvist, fotografi
Helena Blomqvist, fotografi
Helena Blomqvist, fotografi
Helena Blomqvist, fotografi
Helena Blomqvist, fotografi
Helena Blomqvist, fotografi

Såld för:

42 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

HELENA BLOMQVIST (född 1975): Among Swans, signerad och numrerad på baksidan Helena Blomqvist, 1/6 + 2 a. Lambdaprint, 110x89 cm.

joakim.geiger@auktionsverket.se

547026

2018-06-18