Byrå Lennartsnäs

Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, bemålad, svarvade dragknoppar, höjd ca 145, 118x57 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Nyckel samt listdelar saknas, ytskador, färgbortfall

547034

2018-06-12