Byrå Lennartsnäs
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, bemålad, svarvade dragknoppar, höjd ca 145, 118x57 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Nyckel samt listdelar saknas, ytskador, färgbortfall
547034
2018-06-12