Säng Grange

Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GRANGE, sängram, Frankrike, 1900-talets slut, fanérad i körsbär, benavslut i mässing, bäddmått ca 180x200 cm

Smärre slitage

547049

2018-05-30