Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1940/50-tal, stämplad för Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, faner i mahogny, ca 80x51,5 cm
547064
2018-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här