Spegel Svenskt Möbelindustri

Spegel Svenskt Möbelindustri
Spegel Svenskt Möbelindustri
Spegel Svenskt Möbelindustri
Spegel Svenskt Möbelindustri
Spegel Svenskt Möbelindustri
Spegel Svenskt Möbelindustri
Spegel Svenskt Möbelindustri
Spegel Svenskt Möbelindustri

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1940/50-tal, stämplad för Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, faner i mahogny, ca 80x51,5 cm

547064

2018-05-30