Pop & Rock - popkonst Otmar Alt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OTMAR ALT (Tyskland, född 1940), serigrafi samt utställningsaffisch, Galerie Junge Generation, Hamburg, serigrafin signerad Otmar Alt 67, numrerad 23/50, affischen daterad 1967, ca 72 x 53 respektive 71 x 52,5 cm

Smärre veck/skada kan förekomma, affischen med någon tejprest á tergo

547070

2018-05-31