Skåp Lennartsnäs

Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1800-talets mitt, fanérat i mahogny, nyckelskylt i pärlemor, skuren dekor, höjd ca 78, 69x45 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

En nyckelskylt saknas, smärre ytskador och fanérbortfall

547074

2018-06-12