Skåp Lennartsnäs
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, 1800-talets mitt, fanérat i mahogny, nyckelskylt i pärlemor, skuren dekor, höjd ca 78, 69x45 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
En nyckelskylt saknas, smärre ytskador och fanérbortfall
547074
2018-06-12