Säng Lennartsnäs
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNG, 1800-talets andra hälft, järn, knoppar i mässing, utdragbar, bredd ca 80, total längd 190 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Smärre färgbortfall, knopparna med bucklor
547085
2018-06-12