Säng Lennartsnäs

Säng Lennartsnäs
Säng Lennartsnäs
Säng Lennartsnäs
Säng Lennartsnäs
Säng Lennartsnäs
Säng Lennartsnäs
Säng Lennartsnäs
Säng Lennartsnäs

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNG, 1800-talets andra hälft, järn, knoppar i mässing, utdragbar, bredd ca 80, total längd 190 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre färgbortfall, knopparna med bucklor

547085

2018-06-12