Bordslampa Erhard&Söhne Tyskland jugend

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERHARD&SÖHNE, bordslampa, 1900-talets början, Tyskland, jugend, inläggningar i rotfaner och mässing, höjd med skärm 52 cm

Senare skärm, nydragen el, ytslitage

547091

2018-05-25